WSZYSTKO CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O NOWYM DEWALT TOUGHSYSTEM 2.0

Co nowego?

Dewalt wprowadził nowe funkcjonalności i szereg usprawnień, spośród których najważniejsze zmiany dotyczą:

·       uchwytów,

·       zatrzasków,

·       pojemności,

·       wytrzymałości produktów.

Co ważne, większość modułów ToughSystem 2.0 jest kompatybilna z ToughSystem 1.0.

Jednym z najważniejszych ulepszeń są boczne zatrzaski AutoLock, które łączą poszczególne skrzynie ze sobą. W przeciwieństwie do poprzedniej generacji ToughSystem 1.0, nowa wersja wyposażona jest w automatyczne zatrzaski nie wymagające ręcznego blokowania. Z kolei do zwolnienia zatrzasku wystarczy jedno dotknięcie aby uwolnić skrzynie.

Producent wprowadził duże, dwuczęściowe metalowe przednie zatrzaski oraz mocniejsze i szersze uchwyty, które można z łatwością otwierać, i chwytać nawet w rękawicach.

Nowe wózki narzędziowe wyposażono w demontowany tylny uchwyt, który teraz łatwiej zmieści się w aucie.

Jak na sprzęt heavyduty przystało, ToughSystem DeWALT zaprojektowano z myślą o ochronie przed uderzeniami oraz trudnymi warunkami. Skrzynie DeWALT Tough System 2.0 posiadają stopień ochronności IP65 (6- ochrona przed dostępem do części niebezpiecznych drutem i ochrona pyłoszczelna, 5- ochrona przed strugą wody (12,5 l/min) laną na obudowę z dowolnej strony).

Dotychczasowe 7-calowe koła zastąpiono większymi, 8-calowymi kołami zapewniającymi mobilność w trudnym terenie. Dodatkowo producent wprowadził wzmocnienia oczek umożliwiających zamknięcie walizek na kłódkę dla większego bezpieczeństwa.

 

 

Nowa rodzina produktów ToughSystem 2.0

Linia ToughSystem 2.0 składa się z 4 różnych rozmiarów skrzyń: najmniejsza DWST08165, duża: DWST08300, największa DWST08400 oraz bazowa skrzynia na kółkach DWST08450, które są kompatybilne ze swoimi poprzednikami.

Nowe kufry ToughSystem 2.0 oferują o około 20% więcej pojemności od wcześniejszych wersji (tj. DWST08130, DWST08203 oraz DWST08450). Aby lepiej zorganizować przestrzeń  w skrzyniach DeWalt oferuje dodatkowe akcesoria, tj. płytką (DWST08110) oraz głęboką (DWST08120) tacę na narzędzia, przy czym obie tace są kompatybilne tylko z produktami ToughSystem 2.0.

W ofercie DeWalt pojawią się również nowe półmoduły- mniejsze skrzynki narzędziowe, które mogą być łączone z pozostałymi modułami, co poszerza możliwości konfiguracji systemu przechowywania.

 

 

ToughSystem 2.0 : pytania i odpowiedzi

Kiedy pojawi się TS 2.0?

Skrzynie ToughSystem 2.0 są już dostępne w naszej ofercie.

Czy ToughSystem 2.0 jest kompatybilny z ToughSystem 1.0?

ToughSystem 2.0 jest kompatybilny z większością produktów TS 1.0. Wyjątek stanowią: ładowarka DCB104, przenośna stacja ładująca oraz radio ToughSystem 1.0.

Czy nowy DeWalt TS jest kompatybilny z TSTAK?

Nie, żadna z wersji ToughSystem nie jest kompatybilna z TSTAK.

 

Poznaj ofertę działu
Akcesoria i osprzęt

SPRAWDŹ