O NAS

Firma IMET powstała w 1994 roku a dziś jest jednym z czołowych dystrybutorów materiałów budowlano-instalacyjnych w Polsce. Pasja, zaangażowanie i profesjonalizm pozwoliły stworzyć prężnie działającą firmę, która nieustannie ewoluuje właśnie dla Was, naszych partnerów, kontrahentów i odbiorców. Wykwalifikowana, ponad 30-osobowa kadra pracownicza dba o to, by zamówiony towar, bezproblemowo dotarł na miejsce w możliwie najkrótszym czasie.

Ciągle poszerzająca się oferta produktowa przekracza już 30 000 artykułów, dostępnych wprost z naszych nowoczesnych magazynów. Ponad 5 500 m² powierzchni składowania towarów gwarantuje, ekspresową wysyłkę i stabilność cenową, co przekłada się na najlepsze warunki współpracy, jakie możemy Tobie zaoferować.
Szeroki wybór
ponad 30 000 artykułów
Dostępność towarów
wprost z naszego magazynu
Atrakcyjne ceny
Błyskawiczna spedycja
dzisiaj zamówienie,
dzisiaj wysyłka
Elastyczność
realizacja zamówień
specjalnych i nietypowych
Wsparcie sprzedaży
materiały marketingowe i promocyjne
Dostępność informacji
katalog, internet,
e-mail, telefon
Partnerstwo
współpracujemy z największymi
producentami oraz importerami
Wierzymy, że bogaty asortyment jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających i dopasować optymalne rozwiązanie do oczekiwań.
Własny transport przyspiesza realizację zamówień, przez co często już po kilku godzinach będziesz mógł cieszyć się zrealizowanym zamówieniem.
Współpracujemy bezpośrednio z największymi polskimi producentami oraz czołowymi importerami, co obliguje nas to do oferowania towaru w najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny.

Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych i przekonaj się, jak dobrze rozumiemy Twoje potrzeby.

Header button label:skontaktuj się z namiskontaktuj się z nami